Artistja paralajmëron këngën

Artistja paralajmëron këngën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani ka paralajmëruar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Në Parajsë” dhe do të shoqërohet me videoklip.

Këtë paralajmërim e ka bërë këngëtarja përmes një imazhi të postuar në rrjetin social Instagram. “Neser… #NëParajsë”, ka shkruar këngëtarja në foton e publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Neser .. #NëParajsë

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Kujtojmë që kënga e fundit e artistes është “Dhurata” në bashkëpunim me Alban Skënderajn, këngë kjo të cilën ja kushtuan bijës së tyre, Amelias.

Kënga ishte pëlqyer shumë nga publiku dhe deri më tani ka marrë mbi 9 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media