I dyshuari është dërguar në mbajtje

Loading...

I dyshuari është dërguar në mbajtje

Dje në Pejë rreth orës 14:00 është arrestuar një person, pasi që gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë , ka njoftuar policia në raportin e dërguar.

Tutje në raport thuhet se me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./21Media