Çifti së shpejti do bëhen prindër

Çifti së shpejti do bëhen prindër

Ylli shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, janë duke e shijuar pritjen më të ëmbël.

Çifti shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e kishin dhënë nëpërmjet një fotografie në rrjetet sociale.

Në këtë periudhë emocionuese, dyshja nuk hezitojnë që të publikojnë imazhe të ndyshme me anë të cilave po e shfaqin lumturinë e madhe.

Së fundmi, Leonita në Instagram ka publikuar një fotografi ku çifti shihen duke e mbajtur barkun e rrumbullaksuar me duar, teksa duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit.

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️ @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

 Graniti dhe Leonita kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në vitin 2017./21Media