I ngacmoi ata përmes rrjeteve sociale

I ngacmoi ata përmes rrjeteve sociale

Në Skënderaj dje është arrestuar e dyshuara femër K/shqiptare për veprën “Ngacmim”.

Siç njofton policia, e njejta vazhdimisht përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar një çift bashkëshortor.

“E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.”, njofton policia./21Media