Kënga është baladë

Kënga është baladë

Këngëtari i mirënjohur Neki Emra ka lansuar sot projektin e tij të fundit “Papritmas”.

“Papritmas” është baladë me tekst dhe kompozim të vetë këngëtarit, ndërsa orkestrimin e bëri Florent Boshnjaku.

Ndërkaq, për videoklipin u përkujdes ASHA, shkruan rtv21.tv

Autori pak ditë më parë ka treguar se po vie diçka e veçantë, duke treguar se pjesë e këtij klipit do të jenë Mevlyd Osmani dhe Arjola Demiri, dy aktorët e njohur/21Media