Askush nuk mund të qëndrojë indiferentë para këtij xhirimi

Askush nuk mund të qëndrojë indiferentë para këtij xhirimi

Një video e publikuar në Facebook ku shihet një nënë duke e përkëdhelur vogëlushin e saj po bën xhiron e botës.

Mbi 12 milionë njerëz e kanë parë xhirimin e ëmbël të bebes e cila po kënaqej teksa nëna e saj e përkëdhelte dhe kjo vërehej shumë çart nga mimikat e fytyrës.

Shikoni videon më poshtë të bebes që ka bërë për vete miliona njerëz ./21Media