A do të arrijë Zidane ta transferojë  futbollistin francez Pogba

A do të arrijë Zidane ta transferojë  futbollistin francez Pogba

E ardhmja e Zinedine Zidane si duket është duke u varur nga transferimi i francezit Paul Pogba.

Mediat spanjolle thonë se Zidane i ka premtuar Pogbas që do ta transferojë në “Santiago Bernabeu”, mirëpo dështimi i këtij transferimi mund ta vendosë teknikun francez në pozitë të vështirë.

Reali shpenzoi 300 milionë euro këtë verë dhe nuk ka para për ta blerë Pogban, pasi dëshiron transferimin e brazilianit, Neymar./21Media