Ndeshja do të transmetohet në RTV21+

Ndeshja do të transmetohet në RTV21+

Nesër do të zhvillohet ndeshja kualifikuese për EURO 2020 në hendboll për meshkuj, ndërmjet Kosovës dhe Polonisë.

Ndeshja do të zhvillohet prej orës 20:00 në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Përfaqësuesja jonë takimin e radhës do ta ketë me 16 Qershor në Nyrberg me Gjermaninë.

Të dy këto duele do të transmetohen drejpërdrejt në RTV 21Plus./21Media