Newcastle United janë të vendosur që të transferojnë futbollistin i cili nuk është në favor tek Arsenal-i

Newcastle United janë të vendosur që të transferojnë futbollistin i cili nuk është në favor tek Arsenal-i

Është fjala për mesfushorin Jack Wilshere, i cili insiston që është në gjendje të luaj, mirëpo Arsenal nuk po e përfshijnë në skuadrën e tyre, shkruan rtv21.tv.

Kjo nënkupton një largim të mundshëm të anglezit nga Emirates, dhe Newcastle janë futur në aksion për të transferuar atë, gjë që do ta qetësonte edhe Rafa Benitez-in pas një afati të qetë e pa transferime./21Media