"Urime festa e Fiter Bajramit"

“Urime festa e Fiter Bajramit”

Emrat e njohur të estradës po shfrytëzojnë rrjetet sociale për të uruar besimtarët myslimanë, me rastin e festës së Fitër Bajramit. Në mesin e tyre edhe këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Nexhat Osmani, i cili publikoi një fotografi me gruan dhe tre fëmijët.

“Urime festa e Fiter Bajramit”, shkroi këngëtari krahas fotografisë.

Nexhati prej vitesh është i martuar me Xhevahiren dhe janë prindër të një djali dhe dy vajzave./21Media