Aurela Gaçe merr një përshëndetje nga legjenda e muzikës shqipe

Aurela Gaçe merr një përshëndetje nga legjenda e muzikës shqipe

Për shumë njerëz Nexhmije Pagarusha është bilbili i këngës shqipe. Artistët më me zë e kanë vlerësuar dhe e çmojnë lartë artisten e madhe.

Së fundmi Pagarusha i ka dëguar një video përshëndetëse, artistes së njohur shqiptare Aurela Gaçes, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast, Aurela e ka ndarë një pjesë të videos në Instagram dhe tha se ndihet e përkëdhelur.

“Kur te vjen nje video pershendetje nga legjenda e gjalle e muzikes mbare Shqiptare, Nexhmije Pagarusha. Ndihem e perkedhelur shume“, ka shkruar mes tjerash Gaçe./21Media