Pepe pritet të largohet nga Lille në këtë verë

Pepe pritet të largohet nga Lille në këtë verë

Nicolas Pepe është duke shkëlqyer te skuadra Lille, andaj shumë klube të tjera janë hedhur në sulm për shërbimet e tij.

Sulmuesi i Bregut të Fildishtë është duke u kërkuar nga Barcelona dhe Liverpool.

Nicolas Pepe pritet të largohet nga Lille në këtë verë, gjersa këta të fundit i duan 85 milionë euro nga shitja e tij.

Përveç Barcelonës dhe Liverpoolit edhe Inter, Chelsea, PSG dhe Bayern Munich, janë në garë për 23-vjeçarin.