Heroi i Nihanit

Loading...

Heroi i Nihanit

Aktorja turke Neslihan Atagul, çdo ditë e më shumë po e dëshmon  dashurinë që ka për bashkëshortin e saj aktorin Kadir Dogulu.

Ajo sot ka postuar një fotografi të Kadirit në Instagram ku e ka cilësuar atë si heroin e saj si dhe  pa dyshim që nuk ka harruar t’i thotë: Të dua!

Ndërkohë që edhe Dogulu duket mjaft simpatik në fotografinë e relaizuar në shkretëtirë, përcjell rtv21.tv

Çifti i njohur turk u takuan në xhirimet e serialit “Fatyh Harbie” ku të dy ishin protagonistë. Ata u martuan në korrik të vitit të kaluar. Sa i përket karrierës aktorja është duke vazhduar me xhirmet e serialit “Kara Sevda” i cili është duke u shfaqur edhe në RTV 21 çdo të mërkure, entje dhe të premte./21Media

Kadir Doglu