Një moment romantik

Një moment romantik

Aktorja e bukur turke Neslihan Atagul e njohur te ne si “Nihani” ka filluar pushimet me bashkëshortin e saj Kadir Doğulu dhe një fakt të tillë ajo e ka treguar përmes fotos që ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Në foto çifti simpatik shihen duke shkëmbyer puthje nën perëndimin e diellit.

Ndryshe Neslihan Atagul dhe Kadir Doğulu një vit më parë  e kanë  kurorëzuar dashurinë  e tyre me martesë./21Media