Takimi nuk ishte paralajmëruar

Takimi nuk ishte paralajmëruar

Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Vetëvendosjes,  lideri i VV-së, Albin Kurti dhe lideri i LDK-së, Isa Mustafa kanë nisur një takim.

Takimi po mbahet në objektin e Kuvendit të Kosovës, shkruan rtv21.tv

Kjo është përpjekja e radhës e dy kryetarëve të partive fituese të zgjedhjeve të 6 tetorit për të arritur një marrëveshje për bashkëqeverisje./21Media