E thjeshtë, por e bukur

E thjeshtë, por e bukur

Këngëtarja e mirënjohur, Yllka Kuqi është një nga emrat e estradës që nuk heziton të ndajë imazhe nga jeta e saj profesionale dhe private.

Kur jemi te kjo e fundit, Yllka së fundmi ka publikuar një imazh të bukur, në të cilin duket për mrekulli, shkruan rtv21.tv

E veshur me të zeza, me flokë të lëshuara dhe grim që i shkon për shtati, Yllka duket mahnitëse në imazhin e publikuar në Instagram.

Në fotografinë e publikuar, këngëtarja ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Ndryshe, “Fale” është kënga e fundit e Yllka Kuqit./21Media