Pamje se si çifti rreth të 50-tat rrahen me njëri-tjetrin në autobus

Pamje se si çifti rreth të 50-tat rrahen me njëri-tjetrin në autobus

Një çift ‘i dehur’ janë filmuar duke hedhur grushta njëri-tjetrit. Ata u përleshën në një autobus aeroporti.

Pamjet tronditëse shfaqin çiftin duke u përplasur njëri-tjetrin, duke u rrotulluar në dysheme dhe duke bërtitur para pushuesve të tmerruar pasi që fluturuan nga Birmingham.

Gruaja dhe burri që pretendohet të jenë çift i ri thuhet se ishin të dehur, transmeton rtv21.tv.

Ngjarja ka ndodhur më 26 tetor dhe tani me këtë rast po merret policia lokale e Alicante./21Media