Afrona i thotë Bleros se ajo vdes pa të

Afrona i thotë Bleros se ajo vdes pa të

Këngëtari Blero Muharremi festoi dje ditëlindjen e tij të të 39-të.

Me rastin e ditëlindjes këngëtari mori një befasi të madhe nga e dashura e tij, Afrona e cila i kishte mbledhur miqtë më të dashur të këngëtarit.

Një ditë pas ditëlindjes Afrona ka shkruar disa fjalë për Bleron përmes së cilave e shpreh dashurinë e madhe për të, shkruan rtv21.tv

“Shpirti jem, Te dua ty esht ndjenja ma e mrekullueshme qe e kam ne veten timeFaleminderit qe ke ardhur ne jeten time, dhe i ke dhene ngjyre e kuptim. Kjo qe ndjej per ty esht diqka e mrekullueshme, shume e thelle ne shpirtin tim. Dashuria ime per ty esht shum e madhe, e pakufishme, sikur universi ku jetojme. Marre fryme per ty, une pa ty vdes Love u my babyboy”, ka shkruar modelja sipër fotografisë së publikuar.

Ndryshe, kujtojmë se dje Blero publikoi këngën “Ndale”./21Media