Big Mama merr vëmendje

Big Mama merr vëmendje

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Big Mama, tani kur po e mbyllim këtë vit, ka ndarë me ndjekësit një fotografi të veçantë.

Big Mama është shfaqur e mbuluar vetëm nga një pallto, shkruan rtv21.tv

“Hajt mirëmëngjesi me një foto seksi, për mëngjesin e fundit të këtij viti. Udha e mbarë 2019”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Ndryshe, ripërpunimi i këngës “Akoma të du”, i këngëtarit Bertan Asllani, është projekti i fundit muzikor që Big Mama ka publikuar më 27 tetor. Kënga deri tani ka arritur mbi 400 mijë klikime në Youtube./21Media