Nuk dihen shkaqet e aksidentit

Loading...

Nuk dihen shkaqet e aksidentit

Një person ka humbur jetën dhe 20 janë lënduar sot, kur një aeroplan çarter u përplas në Afrikën e Jugut.

Siç njoftuan zyrtarët vendor, aksidenti ndodhi në kryeqytetin Pretoria, ndërsa nuk janë bërë të ditura shkaqet e aksidentit dhe as gjendja shëndetësore e të lënduarve.