Aksident me fatalitet në Gjilan

Aksident me fatalitet në Gjilan

Një person ka vdekur në një aksident trafiku në Gjilan. Siç raporton policia, aksidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00, mes një veture, një kombi dhe një kamioni.

 Ka ndodhur aksident trafiku në mes një veture, një automjeti –kombi dhe një kamion. Si pasoj e aksidentit, lëndime vdekje prurës ka marr vozitësi i veturës viktima mashkull K-Serb. Me vendim të prokurorit, turpi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.”, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Rasti është duke u hetuar./21Media