Një mëngjes ndryshe për Lorik Canën

Një mëngjes ndryshe për Lorik Canën

Siç duket këtë ditë e nisi mbarë futbollisti shqiptar, Lorik Cana. Ai ka treguar edhe kafenë e tij të veçantë të cilin e mori sot në mëngjes.

Në Instastory të futbollistit është publikuar fotoja e kafesë në të cilën shihen inicialet e Canës, si dhe numri 5 që simbolizon numrin e i tij në futboll, shkruan rtv21.tv

“Morning nga Tirana”, (Mirëmëngjesi nga Tirana), ka shkruar ai përbri fotografisë./21Media