Kamioni ka dalur nga rruga

Kamioni ka dalur nga rruga

Portali i RTV21 më herët ka raportuar për një aksident ku në Veternik rreth orës 13:20 një kamion ka dalur nga rruga dhe ka përfunduar e rrotullisur, shkruan rtv21.tv

Sipas infomatave të siguruara, në aksident është lënduar një person i cili menjëherë është dërguar për trajtim në QKUK./21Media