Ai është arrestuar

Ai është arrestuar

Një person ka tentuar të vetëdigjet mbrëmë në Deçan. Siç raporton Policia e Kosovës ai kishte probleme psiqike dhe është arrestuar për frikësim të familjarëve.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull /Shqiptar me probleme psikike, pasi që i njëjti ushtruar dhunë psikike dhe frikësim ndaj familjarëve, njëherit i njëjti kishte lagur tërë trupin me benzinë duke tentuar të vetë –digjet. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje .”, thuhet në raportin e poicisë./21Media