Po përgatisin një befasi

Po përgatisin një befasi

Dy emra të njohur të skenës muzikore, Kida dhe Ermal Fejzullahu po sjellin një bashkëpunim. “Tela” mban titullin projekti i ri i dyshes, i cili do të publikohet së shpejti.

Kjo u bë e ditur nga artistja, përmes një video në Instagram. Kida pyeti fansat se kush është gati për këtë projekt, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Who’s ready for this one💃🏻😋 @ermal.fejzullahu #Tela

A post shared by KIDA (@kida) on

Kënga po pritet me padurim nga fansat e tyre të shumtë. Kjo nuk është hera e parë që ata po sjellin një projekt të përbashkët. Kujtojmë se ata kanë sjellë një bashkëpunim edhe në vitin 2016.

“Mi Amore” titullohet bashkëpunimi i parë i dyshes, që rezultoi shumë i suksesshëm. Ky projekt numëron mbi 21 milionë klikime./21Media