Imazhe mjaft interesante

Imazhe mjaft interesante

Sapo njerëzit të ndalin logjikën, fillon kaosi i vërtetë – projektuesit shkojnë në çmenduri, njerëzit fillojnë të krijojnë gjëra të çmendura dhe dalin me shpikje të pabesueshme.

Kjo është kur njerëzit fillojnë të vënë paruke mbi kapelë, kur shalqiri bëhet i shkumëzuar dhe jo vetëm.

Përveç interesante, pamjet e mëposhtme janë edhe qesharake./21Media

“Kjo shalqi që bleva filloi të shkumonte”

Së paku nuk do të prishen kurrë

“Miku im po ruan celulën e tij në vendin tim. Unë herë pas here i dërgoj atij përditësime se si po shkon”

“Vetëm më sillni çfarë është në çizmet e mia”

Dera që supozohet të ju motivojë

Kjo stol është vërtet mahnitës

Ju e dini se është shumë ftohtë kur vendosni parukën mbi kapuçin tuaj