Agnesa me një mesazh ndryshe

Loading...

Agnesa me një mesazh ndryshe

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ka treguar se ka shkuar në Milano të Italisë, shkruana rtv21.tv

Ajo dukej mahnitëse e veshur fund të shkurtër të kombinuar bukur me një xhaketë të zezë lëkure dhe një çantë ngjyrë të gjelbër.

“Njerëzit rriten, njerëzit ndryshojnë dhe disa njerëz largohen… por jeta përsëri vazhdon”, është mbishkrimi që Agnesa i ka lënë  fotos e cila ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj./21Media