"Nihan" është e martuar me një aktor të njohur turk

“Nihan” është e martuar me një aktor të njohur turk

Neslihan Atagül Doğulu, aktorja e njohur turke ka fituar zemrat e shqiptarëve anë e mbanë me rolin e saj të “Nihanit”, si njëra ndër protagonistet e serialit shumë të ndjekur “Kara Sevda” i cili shfaqet në RTV 21.

Në rast se nuk e keni ditur, Neslihan në jetën reale është e martuar me aktorin e njohur turk Kadir Doğulu, shkruan rtv21.tv

Kadir është i njohur për filmat si: “In Between”, Bir Hikayem Var” si dhe “Kuçuk Sirlar”.

Do t’ju sjellim disa fotografi nga jeta dhe përditshmëria e çiftit të famshëm turk./21Media