Një fotografi e veçantë familjare

Një fotografi e veçantë familjare

Ndonëse është tejet i përfolur për projektet e tij muzikore, jeta private është interesante për adhuruesit e reperit 2po2.

Ai së fundmi ka publikuar një fotografi të veçantë me familjen e tij, gruan dhe dy djemtë, shkruan rtv21.tv

Duket se kjo fotografi po u pëlqen fansave të reperit të cilët i dhanë edhe komente të ndryshme.

Kujtojmë se projektin e fundit nga 2po2 “A je single” e solli në bashkëpunim me Vig Poppan./21Media