Fotografi e veçantë familjare

Fotografi e veçantë familjare

Besnik Canolli i njohur për publikun si 2po2 ka prezantuar familjen e tij.

Përveç angazhimeve të tij në muzikë ai nuk e lë anash familjen e tij, kështu duke postuar herë pas here momente të këndshme familjare në rrjetet sociale.

Ai së fundi ka publikuar një fotografi në “Instagram” ku shihet përkrah bashkëshortes dhe dy fëmijëve të tij, shkruan rtv21.tv.

Ndryshe projekti i tij i fundit është bashkëpunimi “Yll” me Nita Latifin, projekt ky që u publikua dy javë më parë./21Media