Ato përngjajnë aq shumë me njëra tjetrën

Loading...

Ato përngjajnë aq shumë me njëra tjetrën

Aktoren e famshme turke Hazal Filiz Küçükköse, e njohim për interpretimin e rolit të Zejnepit në serialin “Kara Sevda”. Ajo përveç aktrimit të mrekullueshëm, vëmendje tërheq edhe me bukurinë e saj. Pothuajse të njëjtën bukuri e ka trashëguar edhe motra e saj binjake, Deniz Küçükköse.

Ato përngjajnë me njëra tjetrën aq shumë sa që nganjëherë është e vështirë t’i dallosh. Hazal madje edhe në Instagram, para pak kohësh ka publikuar një fotografi ku ka prezantuar binjaken dhe motrën tjetër “Binjakja dhe motra”, ka shkruar Hazal poshtë fotos, përcjell rtv21.tv

Motrat binjake u lindën në me 9 shkurt të vitit 1988. Ndërkohë njërën nga to pra Hazalin mund ta shihni çdo të mërkurë, të enjete dhe të premte në ora 20:10 në RTV 21, tek interpreton rolin e Zejnepit në serialin hit “Kara Sevda./21Media

 ‘