Fotografi të çiftit

Fotografi të çiftit

Aktori turk, Berkay Ates u bë i njohur për publikun shqiptar me rolin e “Xhengizit”, në serialin “Anne”, shkruan rtv21.tv

Në serial ai luan rolin e një njerku të pamëshirshëm i cili e maltreton vajzën e gruas dhe duke e detyruar gruan të merret më punë jo të ndershme, mirëpo fundin do ta ketë të dhimbshëm, pasi që do të “vritet” nga gruaja e tij “Shule” e cila pastaj do ta vuaj dënimin me burg.

Megjithatë, në jetën e përditshme aktori 31 vjeçar është në lidhje me aktoren e bukur turke Funda Eryigit e cila ka luajtur në serialin  shumë të pëlqyer, Karadayı.

Shikoni më poshtë disa fotografi të çiftit që janë publikuar në rrjetet sociale./21Media