"Jeshimi" e lumtur pranë të dashurit

Loading...

“Jeshimi” e lumtur pranë të dashurit

“Lale” është seriali turk me të cilin aktorja Serenay Sarıkay mori famën më të madhe në Kosovë. Ajo në rolin e Jeshimit si një vajzë rebele ishte personazhi më i pëlqyer dhe komentuar, shkruan rtv21.tv

Por, kush është partneri i Serenay, bukuroshet turke që bëri për vete shumë meshkuj shqiptarë?!

Aktorja 26 vjeçare ka disa vite që është në lidhje me aktorin e njohur turk Kerem Bürsin i cili së fundmi ka qenë i angazhuar në xhirimet e filmit “Can Veda”, ku do të luajë edhe Burak Ozcivit, i njohur te ne si Kemajli.

Shikoni më poshtë disa foto të çiftit simpatik./21Media