Çenari publikon foton e vjehrrës së tij

Çenari publikon foton e vjehrrës së tij

Almeda duket se bukurinë e ka trashëgim nga e ëma, një imazh të së cilës ajo e publikoi disa orë më parë.

Foton e njëjtë e mori dhe e postoi në Insatgram edhe dhëndri Tolga apo siç e njohin publiku “Çenari”, i cili sipër fotos ka shkruar ‘Vjehrra’.

Siç shihet nga foto nëna e Almedës duket si një vajzë e re, e cila ka shumë ngjashmëri me të bijën.

Ndryshe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi muaj më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman i cili njihet në Kosovë si Çënari./21Media