A po e imitojnë këngëtaret njëra tjetrën apo ky është një trend global?

A po e imitojnë këngëtaret njëra tjetrën apo ky është një trend global?

Shpesh herë rastis të shihni veshje apo detaje të njëjta tek këngëtaret dhe artistet tona. Së fundmi Adelina Tahiri ka publikuar në Instastory një palë këpucë shumë të bukura.

E veçanta e këtyre këpucëve është se modelin e njëjtë e posedon edhe këngëtarja Nora Istrefi e cila madje është parë shfaqur shpesh herë me to, shkruan rtv21.tv

Gjithësesi, nuk mund të thuhet në këtë rast se është një imitim pasi duket se ky stil i këpucëve po përdoret edhe nga vajzat që nuk janë të famshme.

Kujtojmë se dy artistet janë aktive në skenën muzikore me projekte të ndryshme./21Media