Ja si dukeshin dikur kunatat

Loading...

Ja si dukeshin dikur kunatat

Këngëtaret shumë të pëlqyera të skenës muzikore shqiptare,  Altuna Sejdiu-Tuna dhe Nora Istrefi përveçse janë kolege, ato janë edhe kunata.

Nora ka vite që është e martuar me Robert Berishën dhe së bashku kanë një vajzë, ndërsa Tuna ka një djalë me Patrisin, vëllain e Robertit.

Kunatat e estradës të cilat rrallë herë shihen në praninë e njëra-tjetrës, dikur kanë qenë shumë të afërta.

Shikoni më poshtë disa fotografi të shkrepura vite më parë, ku Nora dhe Tuna duken shumë më ndryshe./21Media