A janë ndarë Nora dhe Roberti?!

A janë ndarë Nora dhe Roberti?!

Më 25 gusht, këngëtari i njohur, Robert Berisha ka njoftuar se ai dhe këngëtarja Nora Istrefi janë ndarë. Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në instagram, derisa Nora asnjëherë deri tani nuk është deklaruar lidhur me këtë çështje.

Dyshja e njohur janë komentuar shumë në mediat rozë për tradhti, ribashkim dhe jo vetëm, megjithëse nuk është kuptuar qartë nëse ata janë ndarë vërtetë.

Ndonëse, Roberti është treguar i hapur dhe ka shpërndarë edhe zemra në instagramin e Norës, nga kjo e fundit deri sonte nuk është bërë diçka e tillë ndaj Robertit.

Nora Istrefi sonte i ofroi mbështetje Robert Berishës në bashkëpunimin e ri, “T’kam dasht”, të cilën këngëtarja e shpërndau në instastory për 1 milion ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se në vitin 2014, Nora dhe Roberti e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Nga martesa, çifti ka një vajzë, e cila quhet Renee./21Media