Nora dhe Soni shkëlqejnë në lejla

Nora dhe Soni shkëlqejnë në lejla

Ndonëse i kushtojnë rëndësi të madhe dukjes së tyre, na ndodh që fytyrat publike t’i shohim në veshje të e njëjta.

Së fundmi, dy këngëtaret e njohura, Nora Istrefi dhe Soni Malaj i kemi parë me veshje të njëjta, shkruan rtv21.tv

Sipas faqes së njohur në Instagram, “WhatTheyWearin”, këmisha e modelit “Roxanne Purple Metallic”  kushton 91 euro,  kurse fundi i modelit “Shahja Purple Metallic Draped” kushton 79 euro.

Me këtë veshje Nora është prezantuar në klipin e ri “M’ke mungu”, i cili është publikuar në dhjetor të vitit që lamë pas, kurse Sonin me po të njëjtën veshje e kemi parë në një prej paraqitjeve të saj.

 

View this post on Instagram

 

OUT NOW🔥 M’ke mungu ft @skerdiago

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on


 

View this post on Instagram

 

#prishtina #glamteam @glamour_fjori @adelinahasani_mua @erblinxerxa_studiovolume

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on


Këto dy këngëtare, shquhen për fizikun e tyre për çka të dyjat kalojnë shumë kohë në palestër. /21Media