Në formë të mirë trupore

Loading...

Në formë të mirë trupore

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi përveç zërit shquhet edhe për bukurinë e saj, si dhe për format mjaft të mira trupore, shkruan rtv21.tv

Nora e cila është shumë e ndjekur edhe në rrjete sociale, së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografi që ka hedhur në Instastory, ku shihet se po mbante në krahë vajzën e saj, deri sa veshur është me bikine të zeza, ndërsa si çdo herë dukej në formë shumë të mirë trupore.

Ndryshe, kujtojmë se “Gabime” është projekti i saj i fundit në bashkëpunim me Gjikon. Kjo këngë ka marrë mbi 23 milionë klikime në Youtube./21Media