Nora ndryshon pamje

Nora ndryshon pamje

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi është njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit, shkruan rtv21.tv

Nora duket se ka ndryshuar pamjen. Këngëtarja shumë e dashur për publikun është bërë bionde, shkruan rtv21.tv

Ajo ka postuar disa pamje në instagram, në të cilat shihet me flokë të bardha, të rregulluara deri në detaje.

 

 “Jena nda”, titullohet projekti i fundit i Norës, të cilin e solli në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Irkenc Hykën.  “Jena nda” është publikuar më 27 korrik dhe deri tani në kanalin YouTube numëron mbi 1 milion klikime. /21Media