"Shoku më i mirë i jetës time"

“Shoku më i mirë i jetës time”

Këngëtari i mirënjohur, Mark Marku dje ka festuar ditëlindjen e 26-të dhe sigurisht se një urim nga bashkëshortja e tij, Nora Muçaj nuk ka munguar.

Ajo ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook për t’i bërë një dedikim të veçantë atij.

“Mark zemra ime Burri im shoku me i mirë i jetes time faleminderit qe na mbushe shtëpin plot kur ti je ne pune djemt tanë Burrat e shtepisë e ruajn mamen nuk gjej dot fjale me spjegu sa e lumtur jam. Me ty faleminderit per dashurine qe ma dhuron çdo dite dita jote e lindjes per mua ështe shum e veqant Zoti ma dhuroi njeriun me te dashur ty Mark te dua urime ditelindjen”- ka shkruar Nora./21Media