Nora uron Vitin e Ri me këto fotografi

Nora uron Vitin e Ri me këto fotografi

Nora Istrefi është në mesin e femrave më të bukura të estradës, e cila është pjesë e përditshme e mediave rozë. Krahas angazhimeve, Nora është një nënë e përkushtuar dhe shumë shpesh publikon fotografi të bukura me vajzën e saj, Renee.

Edhe Renee u bë pjesë e mediave rozë, falë famës së nënës e së babait, të dy emra të njohur në skenën muzikore, shkruan rtv21.tv

Nora publikoi disa fotografi të bukura me të nga fotosesioni mahnitës, e gjithë vëmendja shkon te bukuroshja e vogël, Renee.

“Urime Viti i Ri 2019. Nga une dhe princesha ime Renee. Gezuar”, shkroi ajo sipër fotografive.

 

View this post on Instagram

 

Happy NewYear 2019🤗 Nga une dhe princesha ime Renee. Gezuar 🍾🥂♥️

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Nora dhe Roberti në vitin 2014 e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, kurse në vitin 2015 ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Renee./21Media