Koha thjesht po fluturon

Koha thjesht po fluturon

Këngëtarja,  Dafina Zeqiri  është njëra ndër këngëtaret shqiptare më të pëlqyera si për zërin,  stilin e veçantë, ashtu edhe për dukjen  e saj thjeshtë të mahnitshme.

Siç duket Dafina Zeqiri ka qenë gjithmonë e bukur dhe këtë e dëshmon më së miri një foto kur këngëtarja ka qenë e vogël. Nuk duket që ka shumë ndryshime dhe gjithmonë me një buzëqeshje në fytyrë.

Dafina në fotot më poshtë duket shumë e lezetshme/21Media