Femrat të cilat guxuan t’i postonin fotografitë ku nuk duken bukur

Femrat të cilat guxuan t’i postonin fotografitë ku nuk duken bukur

Jemi mësuar që të shohim postime të fotografive ku vajzat duken shumë bukur, por tani ka filluar një trend i ri. Disa të reja më nuk zgjedhin fotografitë më të mira për t’i postuar. Ato sfidojnë veten me diçka tjetër, shkruan rtv21.tv

Gjithçka filloi me një bllog në Tumblr që quhet Pretty Girls Making Ugly Faces (PrettyGirlsUglyFaces), tani ka 45 mijë abonentë. Gjithashtu janë të përfshirë edhe burrat por me një bllog tjetër Handsome Guys Ugly Faces.

Qëllimi i kësaj nuk është vetëm aspekti qesharak,  por dhe për të treguar se jo gjithmonë është e domosdoshme të dukemi bukur./21Media