Jonida Vokshi feston ditëlindjen 

Jonida Vokshi feston ditëlindjen 

Aktorja dhe moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun feston sot ditëlindjen e 31-të, shkruan rtv21.tv 

Bukuroshja nga Shqipëria nuk e ka kompleksohet që të tregoj moshën e saj, ajo përmes një postimi në profilin e saj në Instagram ka treguar se sa vjet ka mbushur sot.

“Mosha e femrës nuk thuhet…iku dhe 31-shi ndihem kaq mirë”, ka qenë mbishkrimi i saj në Instagram.

Ndryshe kohëve të fundit Jonida ka qenë e përfolur për një lidhje të mundshme me reperin Capital T./21Media

17858143_775182445971456_997312408_n