Lola mjaft aktive

Lola mjaft aktive

Bashkëshortja e politikanit të njohur, Daut Haradinajt, Lola është ndër gratë më të komentuara të politikanëve.

Moderatorja Lola Muçaj-Haradinaj shquhet për stilin dhe elegancën e saj. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, me ç’rast publikon pamje të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Pak minuta më parë, nusja e familjes Haradinaj publikoi një video në instastory, në të cilën duket mahnitëse, shkruan rtv21.tv

E veshur me fustan të gjatë dhe me flokë të lëshuara, Lola duket tejet bukur në storien që publikoi për 42 mijë e 300 ndjekësit e saj.

Lola Muçaj-Haradinaj është e martuar prej vitesh me Daut Haradinajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë./21Media