Belkizi duket tejet bukur në imazhet e fundit

Belkizi duket tejet bukur në imazhet e fundit

E fejuara e futbollistit të kombëtares së Kosovës, Milot Rashicës, Belkiz Kera ditët e fundit ishte pjesë e mediave rozë mjaft shumë. Kjo për faktin se e fejuara e Milotit e bëri kanagjeqin, nga i cili publikoi pamje të shumta.

E kur jemi te pamjet, disa imazhe të reja nga kanagjegji i saj, i organizuar në muajin gusht, Belkizi i publikoi së fundmi në instagram, shkruan rtv21.tv

Me veshje të ndryshme dhe gjithnjë duke e buzëqeshur, Belkizi duket se ka shkëlqyer në kanagjeqin e saj.

Kujtojmë se, Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë fejuar në vitin 2015. /21Media