Kënga me Onatin do të jetë videoklip.

Kënga me Onatin do të jetë videoklip.

Grupi Offchestra ishin të ftuar në emisionin “1 Kafe prej Shpisë”, ku edhe shpalosën të pathëna rreth albumit dhe planeve të tyre muzikore.

Ata treguan ekskluzivisht në RTV 21 se po sjellin bashkëpunim me Onatin. Kjo këngë do të jetë edhe me videoklip dhe thanë se do të lansohet edhe albumi diku në muajin mars, shkruan rtv21.tv

Nëjherit Offchestra thanë se do të sjellin një bashkëpunim tjetër i cili ende nuk dihet se me kënd do të bëhet, pasi që thanë se një bashkëpunim i mundshëm me Genc Salihun u ka dështuar si shkak i angazhimeve personale të artistit./21Media