Onat po përgatitet për projektin e ri

 Onat po përgatitet për projektin e ri

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet duke punuar në një studio muzikore, shkruan rtv21.tv

Në foto Onati duket i buzëqeshur teksa në studio dëgjon projektin e tij të ri, i cili pritet që shumë shpejt të publikohet.

Ndryshe kënga e fundit nga Onati është “Le t’xhelozojn” në bashkëpunim me Majkun./21Media

Reperr