Një projekti i ri është pritur nga Onati

Një projekti i ri është pritur nga Onati

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Onat ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Ai ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shihet në një studio duke incizuar këngën e re e cila mban titullin “Pronto”.

Kënga e re nga Onati do të ketë edhe videoklip, mirëpo xhirimet ende nuk ka nisur./21Media

#pronto

A post shared by ONAT OFFICIAL #BS (@onatofficial) on